آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس

پنل های گریتینگ

در این بخش به معرفی پنل گریتینگ میپردازیم.

پنل گریتینگ الکتروفورج به صورت محصولی نيمه ساخته با ابعاد  ۶۰۰۰ ×۱۰۰۰ ميليمتر گالوانيزه شده و يا بدون گالوانيزه در اختيار سفارش دهندگان و ساير توليد كنندگان گريتينگ قرار داده مي شود.

در زیر تصاویری از پنل گریتینگ را مشاهده مینمایید. شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پانل گریتینگ با شرکت اراک ریل سازنده و تولید کننده انواع گریتینگ تماس حاصل نموده تا کارشناسان و مشاوران ما به بهترین شکل پاسخگوی سوالات شما باشند.

نمونه ای از پنل گریتینگ تولید شده در حال ارسال

پنل گریتینگ ساخته شده توسط شرکت اراک ریل

 

شرکت اراک ریل مفتخر است اعلام دارد با بهره مندی از کادری مجرب و متخصص و استفاده از دستگاه های پیشرفته آماده انجام کلیه سفارشات شما عزیزان در زمینه گریتینگ میباشد. شایان ذکر است تمامی محصولات این شرکت با رعایت بالاترین استانداردهای روز جهانی در زمینه گریتینگ ساخته و تولید میشوند. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت اراک ریل تماس حاصل نمایید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  • پنل گریتینگ ساخته شده توسط شرکت اراک ریل
    Date
    شهریور ۱۸, ۱۳۹۳
    در این بخش به معرفی پنل گریتینگ میپردازیم. پنل گریتینگ الکتروفورج به صورت محصولی نيمه ساخته با ابعاد  ۶۰۰۰ ×۱۰۰۰ ميليمتر گالوانيزه شده و يا بدون گالوانيزه در اختيار سفارش دهندگان و ساير توليد كنندگان گريتينگ قرار داده مي شود. در زیر تصاویری از پنل گریتینگ را مشاهده مینمایید. شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پانل گریتینگ با شرکت اراک ریل سازنده و تولید کننده انواع گریتینگ تماس حاصل نموده تا کارشناسان و مشاوران ما به بهترین شکل پاسخگوی سوالات شما باشند. […]