آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس

درباره ما

آشنایی با شرکت اراک ریل:

شرکت اراک ریل در تاریخ ۱۳۷۰/۰۳/۲۹ با هدف تولید بخشی از قطعات و مجموعه های وارداتی مورد مصرف در صنایع ایران به خصوص راه آهن ، با مجوز وزارت صنایع ، تاسیس و در مساحت حدود ۶۰۰۰ متر مربع و با بیش از ۱۵۰۰ متر مربع کارگاه با مجموعه ای از امکانات ماشین کاری ، برش کاری ، پرس کاری و جوش کاری راه اندازی شد .

شرکت اراک ریل مفتخر است که از سال ۱۳۸۵ برای اولین بار در کشور ، با راه اندازی ماشین آلات پیشرفته تولید گریتینگبه روش جوش مقاومتی علاوه بر افزایش ظرفیت ، کیفیت محصولات خود را به سطح  استاندارد های بین المللی برساند.

 

محصولات ما:

بیش از ۸۰ سال است که مهندسان و معماران از گریتینگ به عنوان یکی از اصلی ترین راهکارها و حتی گاهی تنها راه ممکن ، استفاده می کنند . گریتینگ مجموعه ای از قطعات و رابط ها است که به وسیله جوشکاری و یا پرس به یکدیگر متصل شده و محصولی یکپارچه را تشکیل می دهند . گریتینگ های فلزی به دو گروه اصلی گریتینگ الکتروفورج و تسمه در تسمه تقسیم می شوند . مهندسان و محققان ، گریتینگ ها را برای انواع کاربریها در طیف وسیعی از بارگذاری ها استاندارد کرده اند و استفاده گسترده از آنها را ممکن ساخته اند . این محصول به عنوان بادوام ترین ، امن ترین و کاربردی ترین پوشش در بسیاری از محیطها و صنایع استفاده می شود.

مشاهده محصولات ما