آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس

کنترل کیفیت گریتینگ

یکی از اصول تولید که نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت صنایع دارد کنترل کیفی محصول است، این امر شاخصی است در جهت تعیین عملکرد یک سیستم، و تنها با توجه به این مهم است که امکان دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده یک مجموعه و تعالی آن امکان پذیر است. همین امر موجب شده است که امروزه بخش کنترل کیفی در واحدهای موفق صنعتی نقش کلیدی و تعیین کننده ای را ایفا کند. در شرکت اراک ریل نیز بخش کنترل کیفیت گریتینگ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و در این زمینه از کارشناسان متخصص در این زمینه بهره مند می باشد.

کنترل کیفیت گریتینگ شرکت اراک ریل:
واحد کنترل کیفی شرکت اراک ریل با نظارت دقیق و مستمر بر کلیه مراحل تولید، از ورود مواد اولیه تا خروج محصول نهایی و همچنین رعایت کامل استانداردهای تولید توانسته است تاییدیه های کیفی محصولات تولیدی این شرکت را از کارفرمایان و بازرسان محترم دریافت کند و با اعتقاد به بی مرز بودن کیفیت همچنان در بهبود عملکرد کلیه بخشهای تولید کوشاست. در زیر به بررسی کنترل کیفیت گریتینگ خواهیم پرداخت.

تلرانسهای ساخت:

در فریم هایی که نقش باربری ندارند، تسمه های باربر با فاصله mm 120 از هم، به فریم جوش می شوند اما در گریتینگهایی که فریم در موقعیت باربری قرار می گیرد باید تمامی تسمه های باربر به فریم جوش شوند.

D , D1 اندازه قطری و W , W1 اندازه عرضی پنل گریتینگ می باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کنترل کیفیت گریتینگ و دیگر مسائل مرتبط با گریتینگ با شرکت اراک ریل تماس حاصل نموده و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.