آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس

طراحی گریتینگ

طراحی گریتینگ و نحوه آشنایی با تولید و طراحی آن

در طراحی گریتینگ که توسط کارشناسان مربوطه انجام میگیرد فاکتورهایی مانند میزان تحمل بار گریتینگ, مکان نصب و نوع کارایی گریتینگ, شرایط جوی و آب و هوایی و نحوه تولید و مواد اولیه مورد استفاده و همچنین نوع پوشش نهایی گریتینگ موثر است.

شرکت اراک ریل به عنوان اولین تولید کننده گریتینگ به روش الکتروفورج و سابقه طولانی در زمینه تولید انواع گریتینگ, با رعایت استانداردهای روز جهانی اقدام به ساخت و تولید گریتینگ می نماید. (استاندارد های مورد استفاده در تولید گریتینگ در بخش استاندارد گریتینگ قابل مشاهده است).

همانطور که اشاره شد نحوه تولید و نوع تولید گریتینگ ها به وسیله کارشناسان این امر صورت میپذیرد تا نهایتا گریتینگ تولید شده از نظر کارایی و کیفیت و همچنین شکل ظاهری در سطح استاندارد بوده و نیاز مشتریان را به طور کامل برطرف سازد. که با توجه به گوناگونی گریتینگ ها و مواد اولیه گوناگون در ساخت گریتینگ ممکن است فاکتورهای مورد استفاده در طراحی گریتینگ که در بالا به آن اشاره نمودیم برخی فاکتورهای دیگر نیز اضافه شوند.

شما عزیزان میتوانید در صورت داشتن هرگونه سوالی در خصوص گریتینگ و یا سفارش گریتینگ مورد نظر خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.