آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس

استاندارد گریتینگ

استاندارد گریتینگ

گریتینگ ها نیز مانند هر محصول تولیدی دیگری نیازمند استانداردهای خاص خود می باشد تا محصول تولیدی دارای بالاترین کیفیت از تمامی لحاظ باشد در زیر در خصوص استاندارد گریتینگ توضیحاتی را قرار داده ایم.

طول های استاندارد گریتینگ :

متداول ترین ابعاد استاندارد گریتینگ ها ۱۰۰۰*۳۰۰۰ و ۱۰۰۰*۶۰۰۰ میلیمتر می باشد که برای گریتینگ ها با پوشش گالوانیزه این ابعاد نباید از ۱۰۰۰*۳۰۰۰ میلی متر تجاوز کند. سایر ابعاد و اندازه ها مطابق با نقشه های کارگاهی قابل ساخت است .

به دلیل خطاهای اجتناب ناپذیر تولید در گریتینگ های دستی معمولا این گریتینگ ها با طول بیش از ۱۵۰۰ میلیمتر تولید نمی شوند.

عرض های گریتینگ استاندارد :

گریتینگ بطور استاندارد با عرض هایی مطابق جدول رو به رو تولید می شود . به منظور حفظ نظم و یکپارچگی تسمه ها از لحاظ شکل ظاهری و نیز عدم تاثیر منفی ناشی از اضافه کاری بر روی گریتینگ ها پیشنهاد می شود از عرض های استاندارد در طراحی گریتینگ ها استفاده شود .

 

چیدمان نمونه و استاندارد : ( مطابق باDIN24537  )

چیدمان گریتینگ های با عرض وسیع به طور استاندارد از گریتینگ های با عرض ۱۰۰۰ میلی متر استفاده میشود . در شکل زیر نمونه ای از آن رسم شده است . فاصله باز بین دو گریتینگ مجاور بین ۶ تا ۱۰ میلی متر درنظر گرفته میشود.

 

استانداردهای کیفی و تولید:

جمع آوری تجربیات و رویکردهای مناسب، به منظور حصول بهترین نتیجه و جلوگیری از تکرار اشتباهات در استانداردها خلاصه شده اند .

شرکت اراک ریل با به کارگیری استانداردها و دستورالعمل های تولید گریتینگ ، سعی در برآوردن انتظارات و خواسته های کارفرمایان داشته و توانسته ، محصولی با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا به صنعت کشور ارائه دهد .

محصولات این مجموعه بر اساس استانداردهای زیر تولید و کنترل می شوند:

  1. (NSI/NAMM-MBG 531 (American national standard
  2. (BS 4592-1 (British standard
  3. (DIN 24531-1 & DIN 24537-1 (Deutsches Institut für Normung
  4. (BGI 588 (Instruction sheet for gratings
  5. (RAL-GZ 638 (Quality assurance for gratings